HAKKIMIZDA

     İstanbul Fırça Sanayi Ltd. Şti. 1971 yılında fırça fabrikası olarak Türkiye’ nin ilklerindendir.İstanbul Fırça, 1971’den beri süregelen fırçacılık mesleğini yeni teknolojiler ve modern yönetim anlayışı içerisinde yeniden yapılandırmış ve fırça piyasasında Türkiye’ nin en önde gelen üretici firmalarından biri olmuştur.

 

     Konusunda büyük bir tecrübeye ve alt yapıya sahip olmasının yanı sıra, üretiminde kullandığı son sistem yüksek teknoloji makine parkı sayesinde piyasasının rekabetçi ortamına etkili bir şekilde adapte olmuş ve fırça konusunda piyasada belirleyici bir konuma gelmiştir. Bu sayede Türkiye ve Dünya pazarlarında İSTANBUL markası, güvenilen ve aranılan bir marka olmuştur.

 

     Üretiminde yağlı boya fırçaları, oto yıkama fırçaları, yer süpürme fırçaları, ince kestirme fırçaları, çalı yer süpürme fırçaları, her türlü rulo fırçaları ve her türlü makine ve sanayi tipi fırçaları üretebilen ve yüzlerce çeşit fırça türüne sahip yelpazesi sayesinde müşterilerine maksimum seçenek sunabilmektedir. Ayrıca, her türlü özel imalat fırçalarına da titizlikle cevap verebilmektedir.

 

     Konusunda lider olmanın haklı gururunu yaşayan İSTANBUL FIRÇA, binlerce müşterisi ve ülke çapında yaygın satış ağı ile sektöründeki yerini her gün daha da sağlamlaştırmaktadır.